Новини компанії

Унікальна торгова система «Прометея» дозволяє щорічно збільшувати обсяги продаж

08.09.2017

Сьогодні компанія «Прометей» володіє потужною торговою групою, з якої не може конкурувати не одна навіть велика зерноторгова компанія.

Унікальність торгової системи полягає в тому, що трейдери працюють за принципом біржі. Щодня трейдери проводять моніторинг гривневих і валютних цін на всі види сільгосппродукції на різних базисах поставки CPT і FOB. Кожен день проводяться торги за отримання право продажу товару, який зайшов на елеватори. Трейдер, який запропонував найбільшу ціну, отримує право продажу. Після отримання права на укладення контракту трейдер складає графік відвантаження і погоджує тарифи на перевезення. Трейдер постійно знаходиться в контакті з покупцями, експедиторами, елеваторами і терміналами, оперативно вирішує всі виникаючі питання.

Компанія «Прометей» співпрацює з багатьма портами і переробними підприємствами України, як по соняшнику, так і зерновим.

У компанії «Прометей» щорічно збільшуються обсяги продажів. За липень-серпень 2017 куплені, відвантажені і поставлені в порти на експорт понад 100 тис. Тонн зернових. Покупцями є великі транснаціональні компанії, такі як Bunge SA, Louis Dreyfus, Soufflet Negoce, Engelhard TP, Agritera OU.

«Не дивлячись на щорічне зростання кількості експортерів, групі компаній« Прометей »вдається зберігати частку ринку, що доводить дійсно високий рівень конкурентоспроможності підприємства. Завдяки унікальній торговій системі «Прометей» надає найкращі ціни в даному сегменті і кращий сервіс для наших клієнтів », – зазначив керівник компанії Рафаель Гороян.

Читайте також

Групі «Прометей» виплатили 12 млн. грн ПДВ

​Сьогодні, 15 червня, компаніям-експортерам групи «Прометей» з бюджету...

15.06.2017
ГК «Прометей» готує чергову партію гумдопомоги для ЗСУ та ТРО

«Щоденна робота наших виробничих компаній, координаційного центру «Про...

16.03.2022
ГК «Прометей» працює над залученням іноземних інвестицій для розвитку аграрного бізнесу в Україні

​З кінця травня 2019 року ДК «Прометей» почала успішно працювати зі шв...

04.02.2020