Новини компанії

Успішно завершено збирання озимих зернових виробничою компанією «Прометей»

02.08.2019

Виробнича компанія «Прометей» в цьому році збільшила посівні площі до 10 тис. Га. Але збільшення земельного банку відразу в п'ять разів анітрохи не злякало аграріїв. Технологію, ідеально відпрацьовану на 2 тис. Га в цьому році успішно застосовували на нових землях.

Під пшеницю в цьому році було відведено 3,3 тис. Га, під ріпак - 0,5 тис. Га, під ячмінь - 0,4 тис. Га. За словами головного агронома виробничої компанії «Прометей» Віталія Богуна, рік в плані урожайності видався досить непоганим.
- «Компанія в цьому році отримала хорошу чистий прибуток. Найголовніше - зерно зібрали висококласне, що для цього року велика рідкість. Ячмінь дав по 5,7 т / га, пшеніца- 6,1 т / га, ріпак - близько 3 т / га. Відмінних показників врожайності вдалося досягти завдяки сприятливим погодним умовам, застосування власної відпрацьованої технології та дотримання балансу по внесенню мінеральних добрив. Адже якщо врожайність 50 на 50 погода і земля, то класність - в основному технологія », - сказав агроном.
Варто відзначити, що «Прометей» працює в Україні вже практично чверть століття. За цей час компанія значно розширила мережу елеваторних комплексів і впевнено утримує позиції лідерства серед власників елеваторних потужностей в Україні. На світовому ринку зерна «Прометей» знають як успішного трейдера, на внутрішньому - як надійного партнера по закупівлі сільгосппродукції. Власний автопарк: 40 сучасних зерновозів: MAN, SCANIA, VOLVO забезпечує маневреність, незалежність, оперативність у наданні послуг з логістики вантажів. Крім того, всього за один рік, освоївши новий напрямок діяльності, компанія стала одним з найбільших дистриб'юторів мінеральних добрив в країні. Найближчим часом планується запустити ще один напрямок - дистрибуцію посівного матеріалу та ЗЗР.
- «Всі напрямки бізнесу групи: елеватори, логістика, трейд, зовнішньоекономічна діяльність, внутрішня закупівля і продаж мінеральних добрив тісно взаємопов'язані і їх використання в комплексі допомагає виводити агровиробництво на високий рівень», - підкреслив голова правління компанії «Прометей» Рафаель Гороян.

Читайте також

Відео-екскурсія "Прометей-Елеватор" г. Пологи 03 квітень, 2019

Відчуйте всю міць одного з бетонних гігантів - «Прометей-Елеватор», г....

03.04.2019
«Прометей» відновив близько 80% залізничних гілок до елеваторів

​За перший квартал 2016/2017 МР потік інвестицій групи «Прометей» пере...

19.09.2016
Керівник «Прометея» Рафаель Гороян: Проблеми в логістиці заважають аграрному бізнесу розвиватися

Сьогодні розвитку агробізнесу в Україні заважають суттєві проблеми в л...

19.10.2017