Новини компанії

Успішно завершено збирання озимих зернових виробничою компанією «Прометей»

02.08.2019

Виробнича компанія «Прометей» в цьому році збільшила посівні площі до 10 тис. Га. Але збільшення земельного банку відразу в п'ять разів анітрохи не злякало аграріїв. Технологію, ідеально відпрацьовану на 2 тис. Га в цьому році успішно застосовували на нових землях.

Під пшеницю в цьому році було відведено 3,3 тис. Га, під ріпак - 0,5 тис. Га, під ячмінь - 0,4 тис. Га. За словами головного агронома виробничої компанії «Прометей» Віталія Богуна, рік в плані урожайності видався досить непоганим.
- «Компанія в цьому році отримала хорошу чистий прибуток. Найголовніше - зерно зібрали висококласне, що для цього року велика рідкість. Ячмінь дав по 5,7 т / га, пшеніца- 6,1 т / га, ріпак - близько 3 т / га. Відмінних показників врожайності вдалося досягти завдяки сприятливим погодним умовам, застосування власної відпрацьованої технології та дотримання балансу по внесенню мінеральних добрив. Адже якщо врожайність 50 на 50 погода і земля, то класність - в основному технологія », - сказав агроном.
Варто відзначити, що «Прометей» працює в Україні вже практично чверть століття. За цей час компанія значно розширила мережу елеваторних комплексів і впевнено утримує позиції лідерства серед власників елеваторних потужностей в Україні. На світовому ринку зерна «Прометей» знають як успішного трейдера, на внутрішньому - як надійного партнера по закупівлі сільгосппродукції. Власний автопарк: 40 сучасних зерновозів: MAN, SCANIA, VOLVO забезпечує маневреність, незалежність, оперативність у наданні послуг з логістики вантажів. Крім того, всього за один рік, освоївши новий напрямок діяльності, компанія стала одним з найбільших дистриб'юторів мінеральних добрив в країні. Найближчим часом планується запустити ще один напрямок - дистрибуцію посівного матеріалу та ЗЗР.
- «Всі напрямки бізнесу групи: елеватори, логістика, трейд, зовнішньоекономічна діяльність, внутрішня закупівля і продаж мінеральних добрив тісно взаємопов'язані і їх використання в комплексі допомагає виводити агровиробництво на високий рівень», - підкреслив голова правління компанії «Прометей» Рафаель Гороян.

Читайте також

«Прометей» увійшов в ТОП-15 найбільших компаній по елеваторним потужностям

​ГК «Прометей» увійшла в ТОП-15 найбільших компаній України, які керую...

17.04.2018
Благодійний фонд Рафаеля Горояна виділив кошти на ремонт школи і День села Шевченкове

​Благодійний фонд Рафаеля Горояна за традицією допомагає соціальним об...

12.10.2018
Україна за липень-жовтень експортувала 2 млн тонн олійних культур

Українські експортери протягом липня-жовтня 2017/18 МР поставили на зо...

07.11.2017