Новини компанії

В елеваторну мережу ГК «Прометей» увійшов комплекс в Кіровоградській області

19.04.2021

До складу мережі введений Грушківський елеватор, придбаний у компанії «Кернел», потужністю одноразового зберігання 60 тис т.

Елеватор, розташований в м Благовіщенське являє собою комплекс з 17 сховищ підлогового типу. Є можливість одночасного зберігання до 8 видів культур.

Елеватор оснащений 3 підйомниками, автомобільними вагами 60 і 80 т, 3 спеціалізованими точками з потужністю ліній автоприйома і відвантаження 1200 т / добу. Якісний і швидкий відбір проб з автотранспорту здійснюється за допомогою автоматичного пробовідбірника.

Доопрацювання зерна здійснюється за допомогою 5 зерноочисних машин, потужністю 1000 т / добу та 4 сушарок потужністю 600 т / добу. Лабораторія елеватора оснащена сучасним обладнанням і атестована для аналізу: пшениці, ячменю, соняшнику, сої, ріпаку та кукурудзи.

«Перед покупкою пішли в глибоку аналітику, провели детальний аналіз, який показав величезний потенціал зерносховища. У зв'язку з цим було прийнято рішення відразу приступити до поетапної модернізації, удосконаливши механізацію, збільшити швидкість приймання, підготувавши елеватор до прийому великого потоку машин в сезон », - зазначив директор елеватора Олександр Шілівській.

Перший етап процесу модернізації комплексу почнеться вже в кінці квітня. Планована сума інвестицій - 10 млн грн піде на встановлення нових і модернізацію наявних приймальних бункерів і 80-тонних автовагів. Далі проведуть апгрейд норий і транспортних галерей.

Оскільки якість зерна є головною складовою елеваторного бізнесу, для відповідності нормам експорту в лабораторії підприємства так само планується оновлення обладнання, необхідного для перевірки якісних показників зернових і олійних культур, а також визначення заражень комахами або насінням карантинних рослин.

Компанія «Прометей» в 2021 році продовжить потужні поглинання двох напрямків бізнесу: агровиробництва і елеваторів. У планах збільшення Зембанка ще на 10 тис га і нарощування потужностей одноразового зберігання на 400-500 тис, за рахунок покупки 5-7 елеваторів.

Читайте також

Елеваторний дивізіон ГК «Прометей» реалізує проект з будівництва зерносушильних комплексів на своїх потужностях в Київській та Хмельницькій областях

В кінці серпня ГК «Прометей» придбала нові зерносушарки на елеватори...

20.09.2021
Переїзд головного офісу ГК «Прометей» - нова сторінка і нові рубежі в розвитку компанії

Нова високотехнологічна офісна будівля групи «Прометей» в Миколаєві ус...

08.06.2021
Автопарк «Прометея» поповнили позашляховики Renault Duster

​Лідер аграрного ринку України – компанія «Прометей» продовжує розвива...

06.07.2019