Новини компанії

В Одесі відкрився п'ятий торговий офіс компанії «Прометей»

27.10.2020

Група компаній «Прометей» розширює регіони присутності. З метою більш оперативного і якісного взаємодії з сільгоспвиробниками в жовтні був відкритий п'ятий торговий офіс.


Представництва компанії «Прометей» вже успішно працюють в Миколаєві, Києві, Кропивницького та Запоріжжя. Відкриття представництва в серці Одеси - один з важливих етапів зміцнення довірчих взаємин з постачальниками сільгосппродукції і розвитку трейдингового напрямку групи «Прометей».

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку та індивідуальному підходу до кожного клієнта, компанія пропонує фермерам комплексний сервіс із закупівлі зернових і олійних культур і широкий асортимент міндобрив, ЗЗР, насіння від провідних постачальників Limagrain, Syngenta, BASF, Альфа Смарт Агро, Unifer. У найближчих планах компанії «Прометей» - відкриття на базі елеваторів мережі магазинів «Агромаркет». Процес реалізації проекту вже запущений.


- «На всіх елеваторах будемо розширювати спектр послуг. Це буде потужний пропозицію для фермерів, яким більше не потрібно буде далеко їхати від свого будинку. Всі свої потреби вони зможуть закрити в одній точці. Аграрій повинен бути щасливий, маючи можливість рости, заробляти і багатіти разом з компанією «Прометей». Буде щасливий аграрій - буде щасливий і «Прометей», - зазначає Рафаель Гороян.

Читайте також

Успішно завершено збирання озимих зернових виробничою компанією «Прометей»

​Виробнича компанія «Прометей» в цьому році збільшила посівні площі до...

02.08.2019
Податкова блокує прийом електронної звітності компаній групи “Прометей”

16.03.2020
Практичні поради: як довезти вантаж до місця призначення в цілості й схоронності

​Про це розповів керівник відділу безпеки і охорони групи компаній "Пр...

25.04.2017