Новини компанії

В Одесі відкрився п'ятий торговий офіс компанії «Прометей»

27.10.2020

Група компаній «Прометей» розширює регіони присутності. З метою більш оперативного і якісного взаємодії з сільгоспвиробниками в жовтні був відкритий п'ятий торговий офіс.


Представництва компанії «Прометей» вже успішно працюють в Миколаєві, Києві, Кропивницького та Запоріжжя. Відкриття представництва в серці Одеси - один з важливих етапів зміцнення довірчих взаємин з постачальниками сільгосппродукції і розвитку трейдингового напрямку групи «Прометей».

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку та індивідуальному підходу до кожного клієнта, компанія пропонує фермерам комплексний сервіс із закупівлі зернових і олійних культур і широкий асортимент міндобрив, ЗЗР, насіння від провідних постачальників Limagrain, Syngenta, BASF, Альфа Смарт Агро, Unifer. У найближчих планах компанії «Прометей» - відкриття на базі елеваторів мережі магазинів «Агромаркет». Процес реалізації проекту вже запущений.


- «На всіх елеваторах будемо розширювати спектр послуг. Це буде потужний пропозицію для фермерів, яким більше не потрібно буде далеко їхати від свого будинку. Всі свої потреби вони зможуть закрити в одній точці. Аграрій повинен бути щасливий, маючи можливість рости, заробляти і багатіти разом з компанією «Прометей». Буде щасливий аграрій - буде щасливий і «Прометей», - зазначає Рафаель Гороян.

Читайте також

Благодійний фонд Рафаеля Горояна виділив кошти на ремонт школи і День села Шевченкове

​Благодійний фонд Рафаеля Горояна за традицією допомагає соціальним об...

12.10.2018
Група компаній «Прометей» розглядає пропозиції про покупку елеваторів

23.09.2020
За перше півріччя 2015/2016 МГ «Прометей» експортував 250 тис. тон зерна

​За підсумками першої половини 2015-2016 маркетингового року товарообо...

12.01.2016