Новини компанії

Весняна посівна виробничої компанії «Прометей» виходить на фінішну пряму

12.05.2021

Лідером за посівними площами є соняшник із загальною площею засіву 8,85 тис. га. При цьому, в порівнянні з попереднім роком, компанія вдвічі збільшила земельний банк, відведений під дану олійну культуру.

Для забезпечення максимальної продуктивності рослин вкрай важливо забезпечувати нормальні умови їх зростання і терміни посіву. Цього року затяжна холодна дощова весна внесла свої корективи, і підготовка ґрунту на полях виробничої компанії «Прометей» почалася пізніше звичайного, посівна стартувала 10 квітня.

Після весняних холодів були досліджені всі посівні площі: проведено моніторинг хвороб та фітосанітарної обстановки, закриття вологи, а також підживлення добривами і обробка від бур'янів.

«Поля обстежені кілька разів, уточнена щільність посіву після виходу з зими. Стан озимих оцінили від хорошого до відмінного », - підкреслив агроном Ілля Троїцький.

В період весняно-польових робіт була проведена підгодівля озимих культур і внесення мінеральних добрив під соняшник на тих полях, де не було культивації.

- «Даний сезон, на відміну від минулого, спонукає до додаткового харчування ґрунту добривами. Був запланований достатній рівень підгодівлі азотними добривами (в районі від 80 до 90 кг \ га). Йдемо чітко за цим планом », - повідомив агроном компанії.

У квітні земельний банк виробничої компанії «Прометей» поповнився зрошуваних землях. У зв'язку з цим вирішили розшити лінійку посівних культур, доповнивши її кукурудзою, під посів якої виділено 197 га. При посіві були використані насіння сортів-гібридів, які ефективно використовують вологу.

Значно підвищити ефективність посівної вдалося також завдяки Агромаркетам компанії «Прометей», які працюють при кожному елеваторі групи. Агромаркети надають вигідні для фермерів спектр послуг: реалізують широку номенклатуру добрив, засобів захисту рослин та насіння від провідних виробників BASF, Limagrain, Syngenta, Unifer.

- «Те, що компанія пропонує для реалізації фермерським господарствам, застосовуємо і на своїх землях, перевіряючи на власній практиці. Агромаркети на базі елеваторів оптимізують і спрощують стратегію підбору добрив, насіння і хімії для наших господарств », - зазначає Ілля Троїцький.

Фахівці компанії впевнені, що запорукою хорошого врожаю також є правильно підібране і якісне обладнання, тому на полях господарств використовується нова техніка для обробки і посіву.

- «Ми використовуємо важкі і легкі трактори - Case 310, Case 315, John Deere потужністю 130 к.с. За агрегатів Kverneland, культиватори використовуємо українського виробництва АК-8,5, сівалки в основному - Great Plains і Gaspardo, John Deere », - поінформував агроном Ілля Троїцький.

Читайте також

Рафаель Гороян відзвітував перед співробітниками компанії "Прометей" і підбив підсумки діяльності 2020-2021 маркетингового року

Щорічно Група компаній «Прометей» проводить нараду за участю Топ-менед...

02.06.2021
Уряд впроваджує системну підтримку фермерства в Україні

​Програма підтримки українського фермерства, роботу над якою завершує...

24.07.2017
На Олімпі українського агробізнесу група компаній «Прометей»

Як і тезка давньогрецького титану, сучасний «Прометей» понад 20 років...

16.05.2019