Новини компанії

Виробнича компанія «Прометей»: «На 100% готові: посіємо, приберемо, покажемо прибуток»

13.04.2020

В кінці березня всі області України приступили до посіву ранніх зернових і зернобобових культур. Серед лідерів південні регіони, які раніше інших приступили до посівної. Фахівці виробничої компанії «Прометей» в цьому році почали посівну тільки в перших числах квітня, очікували стабілізації погоди і підвищення набору вологи в грунті.

- «Землі компанії знаходяться в різних районах Миколаївської області, відповідно мають різний запас вологи. В основному волога критична, тому до кожного поля застосовуємо індивідуальний підхід. Метою ставимо не просто посіяти, а отримати сходи. Одні сіють раніше, інші - пізніше, хто виграє від цього - покаже час », - зазначає головний агроном компанії Олександр Константинов.

Після весняних холодів були досліджені всі поля: проведено моніторинг хвороб та фітосанітарної обстановки, закриття вологи і підживлення озимих.

- «Посіви пшениці і ячменю, сходи яких зміцніли до зими, перенесли холоди більш м'яко, а ті, що зійшли в зимовий період, зокрема січень-лютий, отримали невеликий стрес. Але якщо будуть дощі, то вони зможуть нівелювати наслідки холодів », - ділиться агроном.

Земельний банк виробничої компанії «Прометей» - 10 тис. Га, Озимими культурами в цьому сезоні засіяно 3,2 тис. Га пшениці і 1,2 тис. Га ячменю. Соняшнику планується посіяти 4 тис. Га, решта площі піде під сівбу технічних культур.

Посівна в цьому році стала особливою: незвичайні погодні умови, та ще й введення надзвичайної ситуації через пандемію коронавіруса. Але компанії групи успішно підлаштувалися і організували роботу так, щоб мінімізувати ризик зараження.

- «На жаль, в ситуації, що склалася, агровиробництво і агротрейд будуть єдиним джерелом доходу для людей і держави. Розуміємо, що сьогодні на наших плечах величезна відповідальність і зробимо максимум можливого. Ми на 100% готові: посіємо, приберемо, покажемо прибуток. В цьому році, звичайно, є ризики: заморозки побили зернові, тому сподіваємося на соняшник », - говорить Рафаель Гороян.

При цьому власник групи компаній «Прометей» вважає, що країна входить у фінансову кризу і дуже важливо не допустити зупинки стратегічно важливих об'єктів, які генерують ВВП України і заводять в країну валюту.

- «З боку банків уже видно негативні імпульси в питаннях фінансування. У 2008 році, я набув досвіду подолання кризи і готував компанію «Прометей». Безсумнівно, в нинішніх реаліях це стане величезним плюсом і група компаній успішно впорається з черговою економічною кризою », - зазначив керівник компанії, Рафаель Гороян.

Читайте також

Елеватори Прометея збільшили прийомку зерна в 4 рази

​За перший квартал 2015/2016 МР (з липня по вересень) елеватори групи...

06.10.2015
Григорий Гудима: Програма фінансування під майбутній врожай — завжди йдемо назустріч агровиробникам

​Наразі в Україні налічується понад 46 тис. фермерських господарств. Л...

29.12.2020
Рафаель Гороян відзвітував перед співробітниками компанії "Прометей" і підбив підсумки діяльності 2020-2021 маркетингового року

Щорічно Група компаній «Прометей» проводить нараду за участю Топ-менед...

02.06.2021