Новини компанії

Виробничі компанії ГК «Прометей» планують отримати рекордну врожайність озимого ячменю

30.07.2021

Група «Прометей» успішно завершує збір ячменю і пшениці, освоївши збиральною кампанією понад 60% своїх земельних площ, відведених під ранні зернові культури (8 тис. га.) До кінця третьої декади липня планується на 100% завершити першу хвилю збору врожаю та обмолотити озимі зернові культури. Незважаючи на метеорологічні умови і температурні показники кінця червня - початку липня, Компанія «Прометей» планує витримати прогнозні терміни збиральних кампаній в цілому.

Фахівці виробничої компанії сходяться на думці, що погодні умови, які супроводжували посівну в цьому році, були непростими. Але перші підсумки врожайності ранніх зернових досить обнадійливі. Фахівці агрогосподарств ГК «Прометей» планують отримати рекордну врожайність озимого ячменю. Дані по зборах озимої пшениці також досить оптимістичні, навіть якщо не вдасться встановити рекорд в розрізі двох культур, то сумарні валові показники збору ранніх зернових будуть значно перевищувати планові.

- «Цей рік запам'ятається надовго - його сміливо можна назвати рекордним. І це радує. Можна сказати, що погода наразі надає допомогу при зборі, і на черзі - друга хвиля збиральної кампанії», - повідомив агроном ГК «Прометей» Ілля Троїцький.

Нагадаємо, на початку квітня «Прометей» закрив угоду з придбання «Агро Капітал Центр» у агрохолдингу Agromino. В рамках контракту придбано агропідприємство в Миколаївській області (Баштанський район), площею майже 10 тис. га. Таким чином зембанк виробничої компанії «Прометей» збільшився в два рази і досяг позначки близько 20 тис. га. На даний час, за даними рейтингу ТОП-100 латифундистів України сайта Latifundist.com, ГК «Прометей» посідає 74 місце в Україні за площею земельного банку.

Читайте також

«Прометей» придбає три агропідприємства і металевий силосний елеватор з новітньою технологією

​8 серпня на сайті АМКУ було повідомлення про те, що група компаній «П...

13.08.2019
Мільйони на оновлення: як модернізують елеватори Групи компаній Прометей

Latifundist завітав до Миколаївської області, щоб на власні очі побачи...

12.08.2021
Власник «Прометея» Рафаель Гороян: Кредити - це зло для компаній - agravery.com

​Чому елеваторний бізнес і торгівля зерном краще, ніж капітальне будів...

29.12.2015