Новини компанії

З підлогових складів «Прометея» продається 30% соняшнику Миколаївської області

13.03.2015

За підсумками 2014 року зі елеваторів зерноторгівельної компані «Прометей» було продано 150 тис соняшнику, що становить майже 30% ринку цієї культури в Миколаївській області.


За даними державного управління статистики, в 2014 році на Миколаївщині було зібрано понад 727 тис. Тонн. Реальний оборот ринку свідчить про те, що ці цифри дещо завищені. Проте, Миколаївська область на сьогоднішній день входить в четвірку перших областей-виробників соняшнику в Україні. «Прометей» закуповує у виробників Миколаївщини третину вирощеного соняшнику.

Нарощуванню «Прометеєм» обсягів закупівлі сприяє технологічно привабливий формат зерносховищ компанії - бетонні склади підлогового типу. Даний тип елеваторів найбільш сприятливий саме для зберігання соняшнику.

На відміну від зерна, яке фермери оперативно продають експортерам переважно під час і перші місяці після збирання врожаю, реалізація соняшнику часто пов'язана з коливанням цін на внутрішньому і зовнішньому ринках на олійні та продукти їх переробки. Тому фермери вважають за краще «притримувати» соняшник на елеваторах. При цьому, його зберігання, щоб уникнути псування товару та збереження якісних властивостей вимагає особливих умов, якими володіють бетонні склади підлогового типу.

Зерноторгівельна компанія «Прометей» надає комплекс послуг із закупівлі, зберігання і доробки зернових і олійних культур по всій Україні, при цьому в Миколаївській області співпрацює з фермерами на базі чотирьох елеваторів - в Миколаєві, с. Лоцкино Баштанського р-ну, с.Новополтавка Новобузького р-ну та м.Вознесенськ.

Партнерські відносини з виробниками соняшнику «Прометей» будує на принципах систематичного діалогу з фермерами, індивідуальних вигідних пропозицій, 100% передоплати закупівель, а також, політики відкритого доступу для собственик врожаю в лабораторії елеватора.

Читайте також

Благодійний фонд Рафаеля Горояна святкує 10 років успішної роботи!

​Щомісяця протягом 10 років Благодійний фонд Рафаеля Горояна - керівни...

09.06.2017
Представники компанії «Прометей» взяли участь в 57-ій European Commodities Exchange

​12-13 жовтня в Брюсселі відбулася 57-а міжнародна агропромислова вист...

17.10.2017
Співробітники «Прометея» пікетують Адміністрацію Президента

Сьогодні, 10 листопада, більше сотні співробітників групи компаній «Пр...

10.11.2016