Новини компанії

З початку військових дій російських окупантів ГК "Прометей" виділила майже 2 млн. грн. на закупівлю гуманітарної допомоги для армії

12.03.2022

З початку військових дій російських окупантів ГК "Прометей" виділила майже 2 млн. грн. на закупівлю гуманітарної допомоги для армії

У рамках корпоративної програми підтримки армії Компанія освоїла близько 2 млн грн на надання допомоги регіональним підрозділам ЗСУ та тероборони.

Кошти направлені на закупівлю матеріально-технічних, продовольчих, медичних та інших засобів для військових, які захищають Миколаївську область. Крім того, на адресу армії Компанією були передані Квадроцикл Polaris та кроссовер Renault Duster.

Проекти підтримки координуються керівництвом компанії у тісній співпраці з представниками Миколаївської ОВА та органами місцевого самоврядування.

ГК «Прометей» також повідомила, що й надалі має намір продовжити фінансування програми підтримки армії з метою уникнення негативних гуманітарних ситуацій у регіональних підрозділах ЗСУ та тероборони.

У повідомленні наголошується, що «Прометей» готовий виділяти не лише фінансову допомогу та закуповувати матеріально-технічні та ін. засоби для військових, а й виступає з ініціативою щодо регіональної інтеграції всіх цих процесів, включаючи логістику під своїм керівництвом.

«В умовах тотального дефіциту та гуманітарної кризи в багатьох регіонах країни просто фінансової допомоги іноді недостатньо. Найчастіше необхідно шукати номенклатуру в режимі 24/7 і навіть у разі загрози артобстрілів або авіаційного бомбардування – забезпечити логістику закуплених для військових засобів», - наголосили в прес-службі.

«Закликаємо всіх небайдужих долучатися до будь-якої допомоги нашій армії у цей тяжкий час! Віримо в нашу країну, віримо в нашу армію, віримо у нашу перемогу! Все буде УКРАЇНА!» - власник ГК "Прометей" РАФАЕЛЬ ГОРОЯН.

Ми – Українці! І ми житимемо у Мирі! Слава Україні!

Читайте також

Група компаній “Прометей” у спецвипуску передачі “Особливий погляд”

04.08.2016
ТОП-100 найбагатших

У ТОП-100 найбагатших людей України - 2021 за версією FORBES увійшов б...

07.05.2021
Зернотрейдери розповіли, як на тлі коливання курсу йдуть внутрішні торги по зерновим і олійним

Зерновий та олійний ринок - одні з найбільш вагомих секторів аграрної...

21.05.2020