Новини компанії

За підтримки «Прометея» в Миколаївській області пройшов турнір з греко-римської боротьби

08.10.2015

На минулих вихідних, 3-4 жовтня 2015 року, в с. Рівне Очаківського р-ну Миколаївської області пройшов відкритий турнір з греко-римської боротьби «Золота осінь» серед юнаків та молодших юнаків.


У боротьбі за звання кращих у різних вагових категоріях поборолися юнаки з декількох районів Миколаївської області. Всього в турнірі взяли участь 130 борців віком від 6 до 16 років.

Аналогічні змагання проводяться регулярно в містах та селищах області під керівництвом групи тренерів даного виду спорту.

Відкриваючи зустріч, організатор турніру в с. Рівне, тренер Віктор Литвинчук зазначив, що з кожним роком кількість юнаків, які бажають фізично розвиватися і досягати спортивних успіхів зростає. При цьому, підтримка спорту з боку держави скорочується, тренерам доводиться вирішувати проблеми місця для тренувань, змагань, їх фінансування самостійно.

«Сьогоднішні перемоги хлопців - це заслуга в першу чергу батьків і воспитат. У дітей є прагнення і здатності. Але якщо буде гідна підтримка, ними зможуть пишатися не тільки сім'я і школа, їх імена знатиме область, і вся Україна », - підкреслив Віктор Григорович, нагороджуючи переможців.

Організаційну підтримку та спонсорську допомогу у формуванні призового фонду для переможців надала група компаній «Прометей».

Керівник групи «Прометей» Рафаель Гороян передав вітання переможцям турніру і побажав учасникам нових спортивних перемог і успіхів у навчанні, а тренерам - терпіння і сил для виховання молодих чемпіонів.

«Ми регулярно підтримуємо спортивні заходи в Миколаївській області, особливо приділяємо увагу дозвіллю і розвитку молоді. Також «Прометей» активно пропагує здоровий спосіб життя і серед співробітників. Я знаю з досвіду - спортивний розвиток допомагає досягати успіхів в бізнесі. Потрібно вміти ставити цілі, прикладати максимум зусиль і перемагати. Сьогодні в компанії на керівних посадах працює кілька спортивних чемпіонів, в тому числі - вихованці Віктора Литвинчука. Вітаю його з п'ятьма чемпіонами в цей раз! », - підкреслив Рафаель Гороян.

Читайте також

Елеватор для прибутку

Журналіст The Ukrainian Farmer​ побував на одному з підлогових сховищ...

05.03.2021
Привітання з Новим Роком від Кропивницької філії “Прометей”

27.12.2016
«Прометей» підтверджує статус компанії з активною соціальною позицією

​Допомога місцевому населенню та підтримка ініціатив територіальних гр...

28.09.2016