Новини компанії

Засновник «Прометея» Рафаель Гороян виступив спікером на Підприємницької конференції №1

27.11.2018

25 листопада в Миколаєві відбулася масштабна бізнес-подія – Конференція підприємців №1. У заході взяли участь 12 спікерів з різних куточків України. Основними темами доповідей були: розвиток бізнесу, масштабування, історії провалів і успіхів, інвестиції, тренди майбутнього і соціальні проекти.

Одним з найуспішніших спікерів був засновник групи компаній «Прометей» Рафаель Гороян, який розповів про ефективну стратегію розвитку великої компанії.

Рафаель Гороян повідомив, що при управлінні своєю фірмою він керується здавна відомим принципом «розділяй і володарюй». Однією з проблем в роботі бізнесмен відзначив складність в пошуку професійних кадрів. Він вважає, що в аграрному бізнесі немає поганих елеваторів – є погані директора.

За словами Рафаеля Горояна, зараз в суспільстві склався хибний образ підприємця як людини, яка заробила свій капітал нечесним шляхом, хоча в усьому прогресивному світі бізнесмени – це шановні люди, бо вони за рахунок податків поповнюють бюджет країни.

Якщо говорити про мотивацію, глава «Прометея» вважає, що головною рушійною силою повинен бути не прибуток, а любов. Присутнім починаючим підприємцям Рафаель Гороян порадив мріяти, мислити позитивно і працювати ефективно, щоб не шкодувати про даремно витрачений час.

Читайте також

Компанія «Прометей» збільшила обсяги відвантаження зернових

​З початку сезону 2017 компанія «Прометей» опрацювала понад 90 тис. То...

18.07.2017
Прометей збільшив продажі в 4 рази в порівнянні з 1 кв. 2014/2015 МР

​За перший квартал 2015/2016 МР обсяг продажів групи компаній «Промете...

15.10.2015
Елеватори групи компаній «Прометей» готуються до прийому нового врожаю

Елеваторні комплекси групи компаній «Прометей» завершують аграрний рік...

27.05.2020