Новини компанії

Зерноторгівельна компанія «Прометей» придбала вісімнадцятий елеватор

11.09.2017

На початку вересня компанія «Прометей» купила елеватор в с. Хацьки, Черкаського р-ну Черкаської області. Новий елеватор має ємність одноразового зберігання до 10 тис. Тонн і являє собою комплекс з складів підлогового типу зберігання.

Елеватор знаходиться в неробочому стані. До початку нового маркетингового року «Прометей» інвестує в оновлення матеріально-технічної бази елеватора близько 20 мільйонів гривень. Планується, що в перший рік потужність елеватора в Черкаській області зросте до 30-50 тисяч тонн, за наступні два-три роки - до 100 000 тонн.
В рамках модернізації заплановано оновлення лабораторного обладнання, ремонт складів, даху, під'їзних і внутрішніх автомобільних шляхів. Також буде проведена модернізація системи електрифікації елеватора, пунктів відвантаження, системи переміщення зерна, системи безпеки роботи і зберігання зерна. Поруч знаходиться залізнична станція, тому планується підвести до елеватору залізничну гілку.
Крім того, на елеваторі планується придбати і встановити електронні автомобільні ваги вантажопідйомністю до 80-ти тонн і універсальний зерноочисних сепараторів моделі БСХ-200.
Лабораторія після модернізації буде сертифікована для аналізу таких культур як соняшник, пшениця, ячмінь, рапс, соя, горох.
«Компанія« Прометей »набуває бетонні елеватори підлогового типу зберігання, так вони мають ряд переваг перед силосними. Час показує, що ті елеватори, які побудували наші діди, найбільш ефективні. Основними перевагами бетонних елеваторів є висока стійкість до зовнішніх природних умов і тривалий термін експлуатації. Також важлива зручна інфраструктура для фермера і розв'язка з портами », - зазначає керівництво компанії.
«Компанія« Прометей »постійно розвивається, збільшує обсяги відвантаження і розширює географію своєї діяльності. Черкаська область - шоста за рахунком, в якій працює «Прометей». З придбанням елеватора в с. Хацьки загальний обсяг одноразового зберігання перевищив 1 мільйон тонн. Одним з позитивних моментів стало створення нових робочих місць в даному регіоні. Адже робочі місця - один з ключових чинників розвитку економіки і країни в цілому », - зазначив керівник групи компаній« Прометей »Рафаель Гороян.