ЗМІ про нас

Журнал «Кореспондент» оцінив статки власника компанії «Прометей» Рафаеля Горояна у $395 млн.

02.11.2021

Голова наглядової ради ГК «Прометей», однієї з провідних компаній аграрного сектору України, увійшов до ТОП-100 найбагатших людей України-2021, щорічного рейтингу журналу «Кореспондент». За версією видання, цього року статки Рафаеля Горояна оцінено у $395 млн. (23 позиція).

Управлінські якості бізнесмена ведуть до стрімкого розвитку компанії. Бізнес-цикл «Прометея», що складається з елеваторів, логістики, трейду, внутрішньої закупівлі та агромаркетів, вже довів свою конкурентоспроможність і дає можливість компанії стабільно розвиватися та генерувати прибуток.

«Група компаній навіть на волатильному ринку вміє не лише тримати свої лідерські позиції, а й показує стабільно високу ефективність та прибутковість, продовжуючи розвиватися та масштабуватися. Але найголовніший наш резерв – це люди, які ростуть разом із компанією, поділяючи її філософію та корпоративні цінності. Кожен із наших 1300 співробітників повністю інтегрований у процес побудови бізнесу. Я пишаюся тим, що «Прометей» – згуртована команда, яка працює як єдиний механізм», – зазначає бізнесмен.

У найближчих планах компанії – придбання ще 4-6 елеваторів та розширення земельного банку додатково на 10 тисяч гектарів. Група продовжить зростати системно і без стрибків, які, на думку власника, завжди мають необґрунтовані ризики.

Читайте також

Одне з головних правил «Прометея» – порядність

​Одне з головних правил «Прометея» – порядність. Провідний менеджер із...

20.05.2019
ГК «Прометей» попереджає про можливі шахрайські дії

​Шановні контрагенти, клієнти та партнери! Стало відомо, що в банки,...

04.07.2019
В Україні ранні зернові зібрані з 70% площ

31.07.2017