Новости компании

Компания «Прометей» на пятой позиции рейтинга ТОП-15 по элеваторным мощностям

26.02.2021

У рейтингу ТОП-15 компаній по елеваторним потужностям за підсумками 2020 року група «Прометей» зміцнилася на 5 позиції. У минулому році компанія наростила потужності одноразового зберігання до 1,6 млн.т і доповнила регіони присутності Сумською областю.

Станом на 1 січня 2021 року мережа «Прометей» налічує 27 комплексів в 9 регіонах України. Наростити потужності вдалося в основному завдяки покупці 4 елеваторних комплексів в Сумській, Одеській та Кіровоградській областях.

У 2020 році компанія продовжила цілорічний процес модернізації на своїх зернових комплексах. Проведено роботи по збільшенню швидкості приймання та відвантаження продукції на автомобільний і залізничний транспорт, модернізовано транспортне обладнання, відновлені ж/д шляхи, реконструйовані або встановлені нові ж/д ваги.

У найближчі роки група планує продовжити якісне і кількісне розширення елеваторних потужностей у Полтавській, Дніпропетровській, Сумській і Харківській областях. А всі елеваторні комплекси компанії, які мають залізничні колії, в перспективі стануть маршрутними.

Читайте также

Агробизнес с мужским характером, – Рафаэль Гороян для Фокус

Группа компаний «Прометей» — титан украинского агробизнеса с ежегодным...

05.09.2016
Компания «Прометей» приняла участие в Масложировой конференции-2018

18 октября в Киеве II Масложировая конференция-2018 собрала ведущих сп...

22.10.2018
«Прометей» реконструирует элеваторы и транспортную инфраструктуру вокруг них

Группа «Прометей» продолжает следовать стратегии обновления и модерниз...

29.04.2016