Товари (роботи, послуги) Кількість
1 Монiтор Philips 31.5" 327E8QJAB/00 IPS Black 2 шт
2 Комутатор DH-PFS3010-8ET-96 6 шт
3 Провід СИП-4 2*16 800 м
4 Затискач анкерний 2*(16-25) 60 шт
5 Затискач проколюючий (16-95/1,5-10) 20 шт
6 КПП-ВП(100) 4*2*0,51 U/UTP-5Е кабель (305м) 4 бухт
7 Коробка розподільна 85*85*40 30 шт
8 Медiаконвертор TelStream MC-018/SFP 10/100/1000M SFP (no module) 6 шт
9 Модуль оптичний SFP-WDM-SM-0203A, SFP 1G для передачі по одному волокну, 3 км, SC роз'єм, Tx 1310nm 3 шт
10 Модуль оптичний SFP-WDM-SM-0203B SFP 1G для передачі по одному волокну, 3 км, SC роз'єм, Tx 1550nm 3 шт
11 Відеореєстратор Hikvision DS-7732NI-I4 2 шт
12 Затискач анкерний Н3 100 шт
13 Бокс БК маленький (400-В-ПН з планкою, Ш400-В300-Г150мм, замок гвинтовий, пенальний.) 6 шт
14 Коннектор RJ-45 UTP8P8C 100 шт в упак. 5 пач
15 Скрепа BC-20, 100шт=1пач 2 пач
16 Акумуляторна батарея AGM RITAR DC12-100, Gray Case, 12V 100Ah ( 328 x 172 x 215 (220), 30,0кг ) Q1 1 шт
17 Шнур з'эднувальний оптичний SC/UPC-SC/UPC-200м 2 шт
18 Шнур з'эднувальний оптичний SC/UPC-SC/UPC-150м 3 шт
19 Відеокамера Hikvision DS-2CD1323G0-IU 22 шт
20 Стяжки кабельна (хомут) чорна 4*200 (100 шт) 30 пач
21 Шнур з'эднувальний оптичний SC/UPC-SC/UPC-800м 1 шт
22 Стрiчка бандажна ЛБН20-07-50П 1 бухт
23 Гак КОц-8 50 шт
24 Вимикач автом. дво полюсний ВА63 6 шт
25 Колодка 4ГН з/з (Manolya) 6 шт
26 ДБЖ з правильною синусоїдою RITAR RTSW-1500 LCD (1000Вт), 12В, під зовнішній АКБ, Q1 (500*245*350) 14,9 кг (400*145*210) 1 шт


відповідальний менеджер

Смаль Марія

050 493 43 46

Брати участь

{{ tenderResult.message }}