Компанія «Прометей» інвестує в модернізацію елеватора «Чотирбоки» 1 млн доларів

26 лютий, 2019
Компанія «Прометей» інвестує в модернізацію елеватора «Чотирбоки» 1 млн доларів

Компанія «Прометей» планує інвестувати в модернізацію елеватора в с. Чотирбоки в 2019 році 1 млн доларів. Передбачається провести автоматизацію пунктів відвантаження і вивантаження, системи транспортування зерна, ремонт складів, адміністративних будівель і лабораторії, під’їзних і внутрішніх автомобільних шляхів.

– «Завдяки новаціям збільшиться обсяг одночасного зберігання на 5 тис. тонн, з’явиться можливість відвантажувати маршрут з 54 вагонів, а після повної реконструкції елеватора швидкість приймання зернових і олійних культур збільшиться. Безсумнівно, ця суттєва перевага приверне новий потік клієнтів», – повідомив генеральний директор ГК«Прометей» Карен Гороян.

На сьогоднішній день елеватор «Прометей-Чотирбоки» – це механізований термінал, що надає стандартний комплекс послуг приймання, сушки, очищення, зберігання та відвантаження зерна на автомобільний і залізничний транспорт. Загальна накопичувальна ємність сховищ становить 50 тис. тонн з можливістю одночасного зберігання до чотирьох видів культур. На території елеваторного комплексу розміщені 16 складів підлогового типу зберігання.

Нагадаємо, що в минулому році матеріально-технічна база елеватора була оновлена: встановлені електронні автомобільні ваги з 20-ти метровою платформою вантажопідйомністю до 80-ти тонн. Також в рамках модернізації було придбано і встановлено сучасний пробовідбірник Rakoraf, що надає можливість фермерам отримати швидкий, а головне, якісний відбір проб і аналіз зерна.