Компанія «Прометей» поповнила автопарк вантажівками Volvo

08 січень, 2019
Компанія «Прометей» поповнила автопарк вантажівками Volvo

В рамках програми регулярного поновлення логістичної інфраструктури, парк зерновозів групи компаній «Прометей» поповнився новими автомобілями. Три тягачі з напівпричепами марки Volvo FMX вантажопідйомністю до 40 тонн введені в експлуатацію на базі транспортного підрозділу компанії «Прометей-АВТО» на початку січня поточного року.

«Керівництво компанії віддало перевагу саме Volvo, оскільки ці машини надійні, витривалі і адаптовані під українські дороги», – зазначив глава ГК «Прометей» Рафаель Гороян.

Набутий автотранспорт обладнаний системою моніторингу, що дозволяє в режимі он-лайн отримувати інформацію про місцезнаходження і пройдений маршрут. Також можливо буде здійснювати контроль за рівнем завантаження, витратою палива і навичками водіння – це основні умови зниження вартості перевезень. Всі водії, які будуть працювати на нових Volvo, пройдуть обов’язковий курс навчання з ефективної експлуатації транспорту.

Нові автомобілі Volvo будуть забезпечувати внутрішні транспортні потреби групи компаній «Прометей», а також надавати послуги логістики на ринку зернових і олійних культур по всій території України.