Зерноторгівельна компанія “Прометей”

Зерноторгівельна компанія є системоутворюючим агентом групи «Прометей». Її основу складають команда торговців – менеджерів із закупівлі та продажу зернових та олійних культур. Специфіка роботи відділу закупівлі має циклічний характер і визначається термінами маркетингового року для кожної сільсько-господарської культури.

Безперервний діалог компанії з фермерами-виробниками зерна здійснюють 35 торговців, які забезпечують індивідуальний підхід до кожного постачальника.

Своїм клієнтам ми пропонуємо повний комплекс послуг з аналізу, приймання, зберігання, доробки і логістики врожаю. Завдяки багаторічному досвіду роботи в галузі, ми професійно вивчили специфіку – класифікацію, якісні показники, складові ціноутворення кожної з культур, з якою працюємо.

Ми формуємо актуальні ціни закупівлі зернових та олійних культур на основі щоденного ґрунтовного та всебічного аналізу поточної ситуації на вітчизняному зерновому ринку, ставок міжнародних зернових трейдерів, комплексних прогнозів розвитку галузі.

Наш принцип роботи з постачальниками будується на розумінні того, що кожен повинен займатися своєю справою – фермер вирощувати, трейдер – продавати.

Технічну базу торгівельної діяльності компанії складає власне складське господарство – мережа елеваторів по Україні, автопарк зерновозів різної вантажопідйомності. Завдяки наявності власної розвиненої інфраструктури, ми здійснюємо співробітництво з виробниками зернових практично по всій Україні.

Фінансову основу торгівельної діяльності на 99% складають власні кошти компанії. Завдяки фінансовій незалежності «Прометея», в більшості випадків ми здійснюємо 100% передоплату при вивезенні товару, чим вигідно відрізняємося від конкурентів по ринку.

Компанія не працює з посередниками, завдяки чому своїм покупцям «Прометей» пропонує тільки перевірений товар з гарантією якості.

Головний торговий офіс компанії знаходиться в Миколаєві. Також в листопаді 2015 року відкрито торговий офіс в Кіровограді.