Новини компанії

Відпочинок з користю для бізнесу: «Прометеевци» відвідали Західну Україну

26.06.2017

15-19 червня відбулася ділова поїздка фахівців зерноторгівельної компанії «Прометей» на Західну Україну. Основна мета поїздки - ознайомлення з передовими технологіями в області аграрного бізнесу, а також створення партнерських відносин з сільськогосподарськими підприємствами.

У складі делегації були трейдери, менеджери з торгівлі та логістики, директора елеваторів, і сам керівник «Прометея» - Рафаель Гороян. Програма заходу включала в себе проведення робочих зустрічей та нарад, тренінгів і семінарів, спрямованих на поліпшення роботи компанії.
Крім вирішення робочих питань учасники поїздки змогли оцінити відпочинок у наймальовничіших куточках. Таких як Львів, Трускавець і Східниця.
Колектив «Прометея» висловлює подяку Рафаелю Ваагновічу за незабутні емоції, позитив і правильний робочий настрій.

Читайте також

Мільйони на оновлення: як модернізують елеватори Групи компаній Прометей

Latifundist завітав до Миколаївської області, щоб на власні очі побачи...

12.08.2021
ТОП-100 найбагатших

У ТОП-100 найбагатших людей України - 2021 за версією FORBES увійшов б...

07.05.2021
Рафаель Гороян ввійшов у ТОП-100 найбагатших за версією Фокус.ua

Президент групи компаній «Прометей» Рафаель Гороян в цьому році вперше...

13.05.2017